Tekli Tabaklık Şiringli
Tekli Tabaklık Kutulu
Kümbet Kapli Tabaklık-Şiringli
Kümbet Kalpli Tabaklık-Kutulu

Bulaşık Sepeti Modelleri

Bulaşık Sepeti Modellerini gördünüz mü? İster bulaşık makinesi sahibi hiç fark etmez. Bulaşık sepetlerine mutfaklarınızda her daim ihtiyacınız olacaktır. Bulaşık makinesi dolmadığında veya iki parça bi bulaşığınız olduğunda ya da acilen bir tabak, bardak, çatal, kaçık yıkamanız gerektiğinde ihtiyacınız olacak şey tabaklıklardır. 

Tabaklık

Tabaklık modellerimizi inceleyebilirsiniz! Hele ki mutfağınızda bulaşık makineniz yok ise tabaklıklara çok fazla ihtiyaç duyacaksınızdır. Tabaklarınızı, bardaklarınızı, çatallarınızı, kaşıklarınızı veya her hangi bir şeyi yıkadığınızda tezgahınızın üzerine koymak hem onu kırabilir hem de düzensiz bir görüntü sağlayabilir. Bu yüzden sizlere en kaliteli mutfak tabaklık modelleri sunuyoruz! Diğer Mutfak ürünlerimiz için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Bulaşık Kurutmalık

Bulaşık kurutmalık modeller mutfaklarımız için gerçekten de çok büyük bir ihtiyaç haline geliyor. Bu modeller mutfağınızda çok fazla yer kaplamayacak ve sizlere uzun süreli kullanım olanağı sağlayacaktır. Uygun fiyat garantimizden yararlanmayı unutmayın. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Banyo Seti

TEKLİF İSTE