Premium Çöp Kovası
Elit Serisi Çöp Kovası-Renkli
Elit Serisi Çöp Kovası -Paslanmaz
Pedallı Çöp Kovası
Pedallı Çöp Kovası - Yavaş Kapanan
Pedallı Çöp Kovası - Delikli
Pedallı Çöp Kovası - Delikli - Yavaş Kapanan
Döner Kapaklı Çöp Kovası
Pratik Kapaksız Çöp Kovası
Çemberli Çöp Kovası
Çemberli Çöp Kovası - Delikli
Kapaksız Çöp Kovası
Kapaksız Çöp Kovası – Delikli
Manuel Kapaklı Çöp Kovası
Manuel Kapaklı Çöp Kovası – Delikli
Ofis Tipi Çöp Kovası - Paslanmaz
Yanmaz Çöp Kovası
Ofis Tipi Çöp Kovası - DKP Boyalı
Sallanır Kapak Çöp Kovası
Renkli Çöp Kovası
Renkli Çöp Kovası – Paslanmaz Kapak
Desenli Çöp Kovası

Paslanmaz Çöp Kovası Nedir?

Paslanmaz çöp kovaları insanların daha sağlıklı şekilde yaşamasına destek veren ürünlerden biridir. Banyo setinin içinde bulunan paslanmaz çöp kovaları, banyomuz ve mutfağımız için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Yaşam alanlarında çöplerinizi sağlıklı şekilde toplamak, bulaşıcı hastalıkları önlemek için çok önemlidir. Bu konuda tercih yaparken paslanmaz çöp kovaları ile iyi bir tercih yapabilir, Tetanos ve benzer sorun yaratan hastalıkların önüne geçebilirsiniz. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan çöp kovaları temiz bir mekân ve sağlıklı hayat noktasında size destek verecektir. Parlak ve paslanmaz metal ile kaliteli alaşımdan üretilmiş olan ürünler oksijen ile reaksiyona girmez. Bu sayede parlak metal etkisi sağlıklı ve paslanmaz bir görüntü oluşturur. Kullanım ve görüntü açısından paslanmaz ürünler insanların güvendiği tercihler arasında yer almaktadır.

Paslanmaz Çöp Kovası Modelleri Nelerdir?

Çöp kovası modelleri içinde çok önemli ve kullanışlı ürün çeşitleri bulunmaktadır. Banyo için, mutfak için ve farklı alanlar için çok çeşitli ürün örnekleri karşınıza gelmektedir. Pedallı ve pedalsız olarak bilinen modeller kullanıldığı alanlarda fark yaratmıştır. Kapaklı ve kapaksız modeller ise kullanım alanına göre önemini ortaya koymuştur. Paslanmaz çöp kovaları konusunda çok geniş bir ürün kataloğu karşınıza gelmektedir. Her biri estetik ve kullanışlı olarak karşınıza çıkan ürünler yüksek kaliteyi ve sağlıklı ürünü temsil etmektedir. Şık bir aksesuar görünümüne sahip olan bu güzel ürünler, aynı zamanda parlak görüntüsü ile bulunduğu ortama renk katan sonuçlar yaratmaktadır. Estetik ve fonksiyonel olarak tasarlanan ürünler sağlıklı ve kullanışlı olarak karşınıza gelmektedir.

Paslanmaz Çöp Kovaları Nerelerde Kullanılır?

Paslanmaz çöp kovaları ev, iş yeri, açık mekân, kapalı mekân ve insanların bulunduğu her ortamda kullanılır. Hijyenik ortam yaratma konusunda çok gerekli olan bu temizlik unsurları, çöplerin düzenli şekilde toplanmasına ve etrafın temiz kalmasına yardımcı olur. Bu konuda çeşitleri sıralayacak olursak;

 • Mutfak Çöp Kovası
 • Banyo Çöp Kovası
 • Kapaklı Çöp Kovası
 • Kapaksız Çöp Kovası
 • Paslanmaz Çöp Kovası
 • Pedallı Çöp Kovası
 • Küllük Modelleri

Bazı ürün modelleri olarak karşınıza gelecektir. Her bir çöp kovası modeli özenli ve sağlıklı kullanıma destek veren ürünler olarak karşınıza gelmiştir. Kullanım alanı farklı olan bu ürünler, bulunduğu yer ile uyumlu bir bütünlük oluşturur.

Mutfakta Çöp Kovası Kullanımı

Mutfak çöp kovası mutfakta işinizi kolaylaştıran çok önemli bir ürün olarak karşınıza gelir. Yemek hazırlığı, bulaşık sıyırma ve genel mutfak temizliği söz konusu olduğunda, bu ürünler temizlik konusunda insanların en önemli yardımcılarından biridir. Genelde bu konuda pedallı ve kapaklı modeller tercih edilir. Kokuyu tutan ve hijyeni sağlayan mutfak çöp kovası, çok kullanışlı ve hayatı kolaylaştıran bir ürün olarak karşınıza gelmiştir. Çok zarif ve parlak tasarımlar, aynı zamanda mutfağın görüntüsüne uyum sağlayan bir sonuç ortaya koymuştur. Genelde ev hanımları bu ürünleri kullanarak kendine önemli bir avantaj sağlamaktadır. Çöpleri belli bir noktaya toplamada kullanılan mutfak çöp kovası, temizlik ve sağlık konusunda güven sağlayan ürünler arasında yer almaktadır.

Banyoda Çöp Kovası Kullanımı

Banyo çöp kovası her eve lazım bir ürün olarak karşınıza gelmektedir. Banyo bulunan kurumsal yapılarda da çöp kovası kullanılır ve belli aralıklarla çöpler görevliler tarafından toplanılır. Bu konuda sağlıklı ve temiz bir sonuca ulaşmak için banyo çöp kovası tavsiye edilen önemli ürünler arasında bulunmaktadır. Genelde temizlik kâğıtları ve bakım ürünleri için kapaklı ve pedallı çöp kovası modelleri tercih edilir. Temizliğe en çok önem verilmesi gereken bir noktada, sağlıklı bir sonuca ulaşmak için paslanmaz ve sağlıklı çöp kovaları iyi bir tercih olarak karşınıza gelmektedir. Banyoda temizliği sağlamada, bu kaliteli çöp kovaları insanların daha sağlıklı ve huzurlu yaşamasına gereken katkıyı sağlamaktadır.

Çöp Kovası Dolaba Nasıl Monte Edilir?

Çöp kovası kullanımının gerekli olduğu yerlerde pratik kullanım için yöntemler geliştirilmiştir. Mutfak ve banyo dolabı kullanılan noktalarda ise ergonomik bir kullanım için dolaplardan yardım alınmıştır. Alt dolaba kolaylıkla monte edilen çöp kovaları bu sayede ergonomi ve kolay kullanım konusunda çok önemli avantajlar elde etmiştir. İster banyo çöp kovası olsun ister mutfak çöp kovası olsun bu ürünler bazı aparat desteği ile dolaba kolayca monte edilir.  Dolap kapandığında ise çöp kovasının kapağı kapanır ve koku kova içine hapsolur. Aşağıdaki adımları izleyerek çöp kovanızı rahatlıkla dolabınıza monte edebilirsiniz:

 1. Dolap Seçimi: İlk olarak, mutfak dolabınıza bir çöp kovası monte etmeyi düşündüğünüz alanı seçin. Bu, genellikle dolap içinde bir çekmece veya kapaklı bir bölme olur. Seçtiğiniz alanın çöp kovasının boyutuna uygun olduğundan emin olun.

 2. Gerekli Malzemeleri Hazırlayın: Montaj işlemine başlamadan önce, gerekli malzemeleri ve araçları temin edin. Bu malzemeler, montaj için kullanılacak vidalar, dübel, tornavida, ölçü bandı vb. olabilir.

 3. Montaj Yeri Belirleme: Çöp kovasının monte edileceği yeri belirleyin ve çöp kovasını bu bölgeye yerleştirin. Kovayı monte etmek istediğiniz yüksekliği ve konumu doğru bir şekilde ayarlayın.

 4. Montaj Deliklerini İşaretleyin: Çöp kovasının monte edileceği yere montaj deliklerini işaretleyin. Bu, kovayı sabitlemek için kullanılacak vidaların gideceği yerleri belirlemenize yardımcı olur.

 5. Delikleri Delin: İşaretlediğiniz montaj deliklerini matkap kullanarak delin. Deliklerin boyutu, kullanacağınız vidaların boyutuna uygun olmalıdır.

 6. Çöp Kovasını Monteleme: Çöp kovasını monte edeceğiniz yüzeye montaj deliklerini kullanarak vidaları takın. Kovayı bu vidalar üzerine yerleştirin ve güvence altına alın.

 7. Kovayı Test Edin: Çöp kovasının montajını tamamladıktan sonra, kovayı açın ve kapatın. Ayrıca, çöpü kovaya atın ve çöpün düzgün bir şekilde yerleştirildiğinden ve kapağın sorunsuzca kapanabildiğinden emin olun.

Bu adımları takip ederek, mutfak dolabınıza çöp kovası monte etmek oldukça basit bir işlem! Montaj işlemine başlamadan önce kullandığınız çöp kovasının talimatlarını da incelemenizi öneririz.

Çöp Kovasındaki Kokuyu Giderme Yöntemleri

Çöp kovası ister istemez kötü bir kokunun yayılmasına neden olabilir. Paslanmaz çöp kovaları temizlik konusunda çok daha avantajlı ürünler arsında yer alır. Kova dibine çamaşır suyu, karbonat veya farklı temizlik kimyasalları dökerek biraz bekletebilirsiniz. Yine bu konuda keskin parfüm seçenekleri de bir çözüm olarak karşınıza gelir. Kısa bir sürede yapacağınız uygulamalar sayesinde, zamanla biriken kirler temizlenirken kötü kokuların da önüne geçmiş olursunuz. Belli aralıklarla çöp kovası temizliği yaparsanız, zaten çok fazla kötü koku oluşmadan soruna çare bulabilirsiniz. Çöp kovasından gelen kokunun tamamen ortadan kalkması ile daha temiz ve sağlıklı bir ortamın ortaya çıkması mümkün olur.

Paslanmaz Çöp Kovası Fiyatları

Paslanmaz çöp kovaları insanların yaşadığı her yerde çok gerekli ürünler olarak karşımıza gelmektedir. Temizlik ve sağlık anlamına gelen bu ürünler fiyat olarak da oldukça uygun olarak kendini göstermektedir. Farklı ölçü ve değişik özelliklere sahip olan bu kaliteli ürünler, insanların sağlığını ve yaşam kalitesini olumlu etkilemektedir. Ürünler ve fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz kategori ile kendinize en uygun tercihi kolayca yapabilirsiniz. Bütçenize ve isteğinize uygun olan paslanmaz çöp kovaları, kullandığınız yerde temizlik ve sağlık konusunda size yardımcı olacaktır.

TEKLİF İSTE