Kolon Küllük
Düz Kapak Çöp Kovası
Bombe Kapak Çöp Kovası
Lobi Küllük
Şampanya Küllük

Paslanmaz Küllük

Paslanmaz ve kaliteli küllük modelleri çevre temizliği konusunda insanlara önemli avantajlar sağlamıştır. Sigara izmaritleri ve bu boyuttaki çöpler için, estetik ve kaliteli küllük modelleri insanlara sunulmuştur. Kurumsal alanlarda ve insanların toplu olarak bulunduğu alanlarda sigara içmek için bazı noktaların belirlenmiş olması gerekir. Kalabalık insan gruplarının olduğu noktada temizlik adına kaliteli ürünler bu konuda iyi bir çözüm olarak insanların karşısına gelmiştir. Boyut ve fonksiyonel yapı özelliği birbirinden farklı olan çok sayıda küllük çeşidi, adeta pratik temizlik konusunda çok faydalı bir seçenek olarak kendini göstermiştir. Sigara söndürme özellikli ürünler sayesinde çöplerin tutuşması önlenir ve sigara kullanan insanların tespit edilmiş bir noktada toplanması sağlanır.

Küllük modelleri üretimi esnasında paslanmaz metal kullanılır ve bu sayede ürünün yıllarca sağlıklı bir şekilde kullanımı söz konusu olur. Bir dış mekân ürünü olması sebebiyle küllüklerin yağmura ve benzer doğa olaylarına karşı korumasız olduğunu belirtmek gerekir. Parlak ve paslanmaz metalden yapılmış olan bu kaliteli ürünler kullanıldığı uzun süre içinde sapasağlam ve ışıltılı görüntüsünü muhafaza eder. Şekil olarak çok farklı ve görsel olarak etkileyici küllük çeşitleri bulunmaktadır. Paslanmaz küllük modelleri ile insanların temizlik konusunda önemli bir ihtiyacı karşılanmış olur. Ayrıca paslanmaz çöp kovası modellerimize göz atabilirsiniz.

Büyük Boy küllükler nerelerde kullanılır?

Paslanmaz küllük modelleri pek çok yerde karşımıza çıkar. Farklı boyut ve şekil özelliğine sahip olan bu kaliteli ürünler, çevre temizliği açısından çok faydalı model olarak kendini gösterir. Kamuya açık alanlarda ve kurumsal işletmelerde sigara içme alanları belirlenmiştir. Sigara içmeyenleri düşünerek hazırlanan bu alanlarda, temizlik için küllük modelleri kullanılmıştır. İnsan kalabalığının olduğu noktada daha büyük boy küllük modellerinin kullanılması bir zaruret oluşturmaktadır. Şekil olarak estetik ve boyut olarak büyük olan modeller, çok kullanışlı bir ürün örneği olarak karşımıza gelmiştir.

Farklı ölçüde karşınıza çıkan küllükler büyüklüğüne göre farklı noktalarda kullanılmaktadır. Şekil olarak mükemmel bir ergonomik tasarımla üretilmiş olan modeller, bu ürünleri kullanan her insana önemli katkı ve avantaj sağlamıştır. Büyük boy ve paslanmaz küllük olarak karşınıza gelen ürünler, kullanıldığı alanlarda çok işlevsel ürün özelliği taşımaktadır. Kül ve izmaritlerin çevreyi kirletmesini engelleyen bu kaliteli ürünler, kalite ve estetik bakımından en uygun ürünler içinde yer almaktadır. Sağlam ve kullanışlı şekilde üretilmiş olan küllük modelleri, AVM, fabrika, hastane ve benzer kurumsal yapıların açık alanlarında bulunur ve sigara içen bireylerin belli bir noktada toplanmasına katkı sağlar. Temizliğin yanında sigara dumanından da insanları dolaylı olarak koruyan bir ürün karşımıza çıkmıştır.

Küllük Çeşitleri Nelerdir?

Küllük çeşitleri çok kullanışlı ve kullanılması gereken alana uygun olarak üretilmiştir. Şekil ve ebat farkı ile çok sayıda ürünü kategorize etmek ve insanların karşısına çıkarmak mümkün olmuştur. Ürün çeşitleri içinde yer alan;

  • Paslanmaz Küllük
  • Salon Küllük
  • Büyük Boy Küllük
  • Şampanya Küllük
  • Lobi Küllük
  • Kolon Küllük
  • Düz Kapak Çöp Kovası
  • Bombe Kapak Çöp Kovası

Bu konuda ihtiyaç duyanlara çok önemli bir seçme şansı vermiştir.

Küllük Fiyatları

Büyük boy küllükler, hem fonksiyonel özellikleri hem de estetik tasarımlarıyla mekanlara değer katmaktadır. Bu özel kategori altında, farklı tarzlara ve ihtiyaçlara uygun geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Küllük fiyatları, kalite ve tasarımın yanı sıra bütçenize uygun seçeneklerle dolu. Hem ev kullanıcıları hem de işletmeler için ideal olan bu ürünler, dış mekanlarda veya geniş iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilirler. Estetik görünümleriyle göz dolduran ve kullanım kolaylığı sağlayan büyük boy küllüklerimizi inceleyerek, mekanınıza uygun seçimi yapabilir ve keyifli bir duman alma deneyimi için ideal çözümü bulabilirsiniz.

Salon küllük ve büyük boy küllük modelleri uzun yıllardan beri bu sektörün güvenilir ürünleri içinde yer almıştır. Kalitesi yüksek olan küllük modelleri aynı zamanda şekil olarak da insanların güvendiği modelleri ortaya çıkarmıştır. Makul fiyatlarla elde edilen bu önemli ürün örnekleri kaliteli ve ekonomik bir ürün için iyi bir örnek olmuştur. Ürün kategorisi ve altında bulunan fiyatlar sayesinde ihtiyaç sahiplerinin bu güzel ürünleri ekonomik olarak elde etmesi söz konusu olmuştur.

 

TEKLİF İSTE